Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Lateysha Grace tregon format e saja në Ibiza ..

Filed under: Showbiz |

Ajo kohët e fundit ka pasur heqjen e saj të katërt kirurgjikale braziliane.
Lateysha Grace me siguri bëri maksimumin e formave të bollshme, ndërsa ajo bëri valë në plazh në Ibiza të mërkurën.Ish ylli i Big Brother, 24 vjeç, paraqiti një pamje të rrezikshme në një copë prej ari të guximshme.Rrobat e banjes fluoreshente e zhytur shfaqi copëzën e saj të zgjatur kirurgjikale dhe i skremoi belin e saj të ngushtë. Frymëzimi i shiritave më të vegjël të bikini, e theksonte hipsin e saj të zbukuruar.Pasi i është nënshtruar katër trajtimeve të transferimit yndyror, gjatë të cilave liposukcioni kryhet në bel ose në pjesë të tjera të trupit dhe yndyra e injektuar në pjesën e dëshiruar të trupit, ajo e tregoi atë me pas me krenari.Me flokët e saj të gjata me gjemba në hije të hijshme, ajo zgjodhi për kozmetikë minimale. Përgatitur ansamblin e saj të plazhit, ajo u përputh me manikyrën e saj tek veshja e saj dhe mbuloi fytyrën me një palë hije transparente aviator. Ylli i ish-luginës gëzonte një ditë të marrjes së diellit në plazhin spanjoll me palin e saj. Çifti ishte i ndotur duke vënë performancën e guximshme për kamerat, përpara se ta fërkonte në rërë.