Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Laci Kay Somers kjo modele bombastike ….

Filed under: Showbiz |

Ajo është Laci Kay Somers, bukuroshja e Instagramit me trupin perfekt dhe bukur sa më s’ka….Modelja super seksi ka çfarë të të tregojë dhe prandaj shfaqet gjithmonë provokative. Së fundmi, ajo ka vënë në pah gjoksin bombastik, të cilin ia kanë zili çdo femër.Laci Kay Somers ka më shumë se 8 milionë ndjekës në llogarinë e Instagram. Ajo vazhdimisht tërheq vëmendjen e të gjitha mediave, sa herë që publikon një fotografi të re.Dhe fotografitë e saja janë tepër seksi.