Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kylie Jenner tregon format buzë pishinës (Foto)

Filed under: Showbiz |

Vetëm në 18 muaj, kompania e saj estetike “Kylie Cosmetics” ka pasur shitje në vlerën 420 milionë dollarë dhe për këtë arsye Kylie Jenner festoi këtë arritje me disa foto të “nxehta” në Instagram.19-vjeçarja tregoi format duke pozuar me bikini buzë pishinës, në Los Anxheles.
Mendohet se në vitin 2022, marka e Kylie Jenner do të arrijë shitje në vlerën e 1 miliardë dollarëve.Deri atëherë presim foto të tjera si këto…