Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kourtney Kardashian duket e mahnitshme në rroba banje të verdha

Filed under: Showbiz |

Trupi i Kourtney Kardashian thjesht nuk do të plaket . Pas goditjes së rërës së Italisë javën e kaluar, ylli i serialit dukej e mahnitshme gjatë një dite plazhi me ish Scott Disick në Miami të mërkurën.Mamaja 37-vjeçare e tre femijeve tregoj linjat e saja në rroba banje të verdha dhe syze dielli retro, pasi ajo mori disa rreze së bashku me Disick.Ajo u pa dhe ne miami ne nje ekskursion familjar për Kardashian dhe Disick. Ish burri po shijon kohë me një grup shokësh, dhe fëmijët e tyre, Mason 7-vjeçar, 7, 4-vjeçar Penelope, Mbretëresha 4 dhe 8 muajshe.Kardashian gjithashtu ndau pamjet e adhurueshme të fëmijëve që luanin në Snapchat, duke përfshirë video të bukur me tezen Khloe.