Kolazh, Fotot sexy te realizuara nga Luana Vjollca .

Filed under: Showbiz |
Hotels, Online Hotel Reservations, Cheap and Luxury Hotel Deals, Best Hotel Rates - booked.net

Ndërkohë, ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, përmes së cilave gjendet pranë fansave me fotografi të ndryshme nga jeta e përditshme.Së fundmi, bukuroshja Vjollca ka publikuar një fotografi mjaft provokuese në Instagram.Nga i nxehti i madh, duket se Luana nuk ka rezistuar dhe shihet qartë duke zhveshur rrobat në fotografi, për të nxjerr në pah të brendshmet e saj “Calvin Klein”.Prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca shumë shpejt do t’i befasojë fansat me një projekt të ri muzikor.

se