Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kolazh, Fotot sexy te realizuara nga Luana Vjollca .

Filed under: Showbiz |

Ndërkohë, ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, përmes së cilave gjendet pranë fansave me fotografi të ndryshme nga jeta e përditshme.Së fundmi, bukuroshja Vjollca ka publikuar një fotografi mjaft provokuese në Instagram.Nga i nxehti i madh, duket se Luana nuk ka rezistuar dhe shihet qartë duke zhveshur rrobat në fotografi, për të nxjerr në pah të brendshmet e saj “Calvin Klein”.Prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca shumë shpejt do t’i befasojë fansat me një projekt të ri muzikor.

se