Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kim shfaqet bombastike, tregon format në fustanin e ngushte roze .

Filed under: Showbiz |

Kim Kardashian mori gjithë vëmendjen të premten mbrëma në MYC, ku kishte dalë për tu argëtuar.37 vjeçarja dukej superseksi në një fustan të shkurtër pink, të kombinuar me atlete.Ajo tregoi format e saj sensacionale trupore, barkun e sheshtë, këmbët seksi dhe të pasmet gjigante