Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kim Kardashian,pozon per revisten Vogue .

Filed under: Showbiz |

Ajo është vajza e artë! Është kjo Kim Kardashian, e cila përsëri ka shkëlqyer me pamjen e saj. Ajo ka pozuar gjysmë e zhveshur për edicionin e Vogue India.Kështu ajo e ka okupuar perandorinë e stilit dhe modës, duke pozuar shumë seksi për këtë revistë.Fotot e fundit të Kim kanë treguar, se pse ajo është femra me e përfolur në botë nëpër mediat e ndryshme ndërkombëtare.