Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kim Kardashian provokon serisht …

Filed under: Showbiz |

Fansat e saj mbetën të befasuar dhe të zhgënjyer me format e saj në muajin prill, por Kim Kardashian tashmë duket e vendosur në maksimum për t’u rikthyer ditëve të saj më të mira.Nëna e dy fëmijëve është duke aplikuar një dietë, por edhe punën në palestër e ka shtuar ndjeshëm së fundmi.Përveç palestrës, Kim po stërvitet edhe në ambiente të hapura. Së fundmi ajo është fotografuar së bashku me instruktorin e saj duke vrapuar.Dhe përmirësimi është i dukshëm…