Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kim Kardashian fiton 10 milion dollarë nga shitjet e parfumit në ditën e parë

Filed under: Showbiz |

E mërkura ka qenë një ditë e ngarkuar për Kim Kardashian. Ajo hodhi në treg tre fragranca të ndryshme parfumesh, “KKW Fragrance”.

Dhe vetëm në 24 orët e para ajo ka arritur të fitojë plot 10 milion dollarë nga shitjet. Kardashian ka patur një tjetër sukses me produktet kozmetike KKW Beauty. 10 milion dollarë është një shifër marramendëse nëse merret parasysh fakti se Estée Lauder i është dashur një dekadë e plotë për të grumbulluar 500 milion dollarë nga shitjet.