Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kim Kardashian apo Luana Vjollca, kush duket më seksi ?

Filed under: Showbiz |


Inspirimi më i madh i yjeve shqiptare nuk ka dyshim se vjen nga modelet dhe këngëtaret me famë botërore.
Kim Kardashian, Rihanna, Beyonce janë vetëm disa prej artisteve të huaja të cilat pushtojnë kopertinat e shtypit rozë.Veprimtaria, pamja dhe veshja e tyre e veçantë bën që shpesh t’i frymëzojnë edhe artistet tona që pothuajse tashmë kanë ‘kapur’ modën.

Është kjo prezantuesja shqiptare, Luana Vjollca e cila dogji Instagram-in me paraqitjet e fundit të saj. Këto imazhe të Vjollcës u komentuan tejet shumë, madje u vërejt edhe ngjashmëria që ka me yllin 37 vjeçar, Kardashian.Vjollca pati të veshur një fustan ngjyrë të gjelbër të errët ku të njëjtin model para disa ditëve e kemi parë tek Kim Kardashian.Se kujt i rri më mirë dhe kush duket më seksi, vlerësojeni vetë.