Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kendall Jenner mahnitese ne setin e ri fotografik

Filed under: Showbiz |

Kendall Jenner është një nga supermodelet më të paguara dhe më të kërkuara.
Dhe sigurisht jo pa arsye.Ylli i pasarelave ka çmendur fansat me setin e ri fotografik.Kendall publikoi foto mjaft provokuese e veshur me bodysuit ngjyrë të kuqe.Bukuroshja zeshkane vuri në pah format e saj trupore dhe dukej shumë seksi.