Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kejvina dhe Françeska çmendin rrjetin me foto provokuese

Filed under: Showbiz |


Ato janë dy nga modelet më simpatike në Shqipëri dhe gjithmonë kanë vëmendje maksimale nga mediat rozë.
Françeska Jaçen dhe Kejvina Kthellan, janë dy mikesha shumë të afërta, te cilat shpeshherë shfaqen së bashku me pushime ose në momente argëtimi, duke treguar format e tyre provokuese.Së fundmi biondja dhe zeshkania simpatike kanë pozuar në një set fotografik shumë provokues, ku nxjerri në pah format e tyre super-seksi.