Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Katie Price nuk njeh moshë… (Foto)

Filed under: Showbiz |

Katie Price është 39 vjeçare, por tek shikon fotot më të fundit të saj, është e vështirë ta besosh.

Ylli i televizionit dhe ish modelja e Glamour, ka shpërndarë një set fotografik shumë ‘të nxehtë’, në rrjetet sociale dhe menjëherë kanë vërshuar komplimentat ndaj formës së saj fizike.

Katie ka një karrierë 21 vjeçare, fillimisht si modele e Glamour dhe më pas si këngëtare, noveliste dhe personalitet televiziv, ndërsa ka edhe një pasuri prej rreth 50 milionë eurosh.