Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Joana Krupa pozon nudo .

Filed under: Showbiz |

Ajo është tepër e sigurt dhe krenare për linjat trupore, ndaj asnjëherë nuk nguron që të shfaqet ashtu si e ka lindur nëna natyrë.Dhe Joana Krupa ka goditur sërish, duke pozuar tërësisht nudo, pranë një pishine.
Modelja polake e Playboy e postoi këtë foto në nder të Pavarësisë së Amerikës, duke u ndjerë e lumtur që jetonte “Ëndrrën amerikane”.Në fakt kjo nuk është hera e parë që 38 vjeçarja ka pozuar nudo, madje presim që pas disa ditësh të kemi surpriza të ngjashme nga Joana.