Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

JLO e shkelqyer ne koncertin e radhes .

Filed under: Showbiz |

47 vitet mbi supe nuk e kanë ngadalësuar dhe në çdo skenë që ngjitet ajo shfaq gjithnjë maksimumin.
Jennifer Lopez ndezi Las Vegasin me performancën e saj për “Macy’s Fourth of July Fireëorks”, ku tregoi edhe “anën” e saj më të fortë.