Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Jess Shears pozon nudo

Filed under: Showbiz |

Figura e saj e zbukuruar tërhoqi vëmendjen e pothuajse të gjithë djemve në “Love Island” të këtij viti.
Dhe Jess Shears ka dëshmuar se ajo është e sigurt me trupin e saj të mërkurën, derisa i hoqi të gjitha rrobat për një fotosesion të ri, shkruan Daily Mail.

Bukuroshja zeshkane 24-vjeçare ka ngritur temperaturat me pozat, të cilat e sjellin atë më të zjarrtë se kurrë, duke pozuar nudo për revistën “Sixty6”.

Në disa nga fotot, ajo ka pozuar me të brendshme femrash, ndërsa në disa të tjera, ajo shfaqet tejet seksi e zhveshur me vetëm një këmishë, me të cilin provokon.