Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Jemma Lucy me veshje transparente , tregon me shume se cduhet …..

Filed under: Showbiz |

Nuk e ka fshehur kurrë pasionin që ka për të ndryshuar linjat e veta trupore përmes kirurgjisë estetike dhe pas operacionit të fundit, vendosi të tregojë rezultatet.

29-vjeçarja britanike, Jemma Lucy, e famshme për pjesëmarrjen e saj në një sërë “reality show” u shfaq transparente në daljen e fundit në një klub nate në Londër.Në rrjetet sociale, 29-vjeçarja ka rrëfyer se vetëm pak kohë më parë iu nënshtruar asaj që njihet si “teknika braziliane” për të pasmet e saj.