Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

J Lo tregon format mahnitëse në pantallona joge

Filed under: Showbiz |

Jennifer Lopez përkundër moshës që ka, është një nga femrat me fizikun më të mirë në Show biznes Asetet e saj duken çdo ditë e më bukur, e për këtë po kujdeset edhe këngëtarja dhe aktorja Lopez, shkruan rtv21.tv. Ajo u pa sot duke u larguar nga palestra e saj në SoHo, me pantallona të hirtë joge e një bluzë poashtu të hirtë. Pantallonat e ngushtë tregonin format mahnitëse të saj, duke bërë që të harrohet fakti se Lopez është 48 vjeç. Ajo ende duket si një vajzë e re