Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ish e dashura e Justin Bieber tregon format ne Miami

Filed under: Showbiz |


Chantel Jeffries është një prej vajzave më të seksi. Ish-e dashura e këngëtarit të famshëm, Justin Bieber është shfaqur në plazhin e Miamit të dielën me bikini të zeza dhe me forma të mahnitshme trupore.23 vjeçarja po përflitet se aktualisht është në lidhje me ish-bashkëshortin e Kourtney Kardashian, Scott Disick.