Hotels, Online Hotel Reservations, Cheap and Luxury Hotel Deals, Best Hotel Rates - booked.net

Ish e dashura e Justin Bieber tregon format ne Miami

Filed under: Showbiz |
Hotels, Online Hotel Reservations, Cheap and Luxury Hotel Deals, Best Hotel Rates - booked.net


Chantel Jeffries është një prej vajzave më të seksi. Ish-e dashura e këngëtarit të famshëm, Justin Bieber është shfaqur në plazhin e Miamit të dielën me bikini të zeza dhe me forma të mahnitshme trupore.23 vjeçarja po përflitet se aktualisht është në lidhje me ish-bashkëshortin e Kourtney Kardashian, Scott Disick.