Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ingrit Gjoni tërbon me format e saj në plazhin e Sarandes .

Filed under: Showbiz |

Këngëtarja Ingrit Gjoni po kalon disa ditë pushimesh në plazh. Në pushimet e saj ajo shoqërohet nga i biri Paridi, me të cilin publikon dhe fotografi në rrjetet sociale.Por ajo që bie në sy është ekspozimi i guximshëm i formave të këngëtares, e cila i nxjerr të pasmet thuajse zbuluar.E veshur me bikini të kuqe, të ngrëna në të pasme, ajo shihet mjaft tunduese ndërsa shfaq të pasmet bombastike.Pavarësisht rolit të nënës, këngëtarja nuk harron sensualitetin e saj, duke provokuar jo pak