Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ingrit Gjoni provokuese nga shtrati

Filed under: Showbiz |

Padyshim është një nga këngëtaret më seksi shqiptare dhe shpesh për mijëra ndjekësit e saj në “Instagram” poston foto që e tregojnë qartë një gjë të tillë.

Është fjala për Ingrid Gjonin, e cila ka postuar së fundmi një foto ku zbulon hiret e saj.

Ajo është fotografuar në shtrat teksa është e veshur me të bardha e mban edhe taka të kuqe.