Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Gjoksi i Jehona Dreshaj te le pa fjale …

Filed under: Showbiz |

Motra e këngëtares dhe modeles Afërdita Dreshaj, Jehona, po çmend botën mashkullore.
Jo vetëm për bukurinë e saj, Jehona dallohet më shumë edhe për “asetet” që zotëron. E, sidomos për gjinjtë spektakolarë që janë të një madhësie… jo të zakonshme dhe po i perdor ato me se miri duke u bere lajm ne media .!