Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Genta Ismajli në plazh, super sexy me bikini (Foto)

Filed under: Showbiz |

E njohur për stilin e saj, këngëtarja Genta Ismajli, ka kohë që nuk na ka sjellur ndonjë projekt të ri muzikor.Por pavarësisht kësaj, angazhimet e saja janë të shumta, dhe ajo nuk ndalon aktivitetet e saja, nëpër koncerte dhe mbrëmje të shumta muzikore, anembanë ku ka shqiptar.Përmes postimeve të saja, kemi kuptuar se Genta për momentin është duke u relaksuar në pushime dhe po shijon plazhet fantastike të Miamit, në SHBA.Ajo ka sjellur një sesion fotosh të bëra në plazh, ku shihet në forma mjaft bombastike trupore.Si duket këngëtarja po merr energjinë dhe forcën e nevojshme, për sezonin veror, i cili është mjaft i ngarkuar për shumicën e estradës.