Fotot e vjedhura te Rihannes & Kim Kardashian (+18)

Filed under: Showbiz |

Kemi mundur te sigurojme fotot e vjedhura te Rihannes dhe Kim Kardashian te pa censuruara . Ne skandalin e vjedhjeve te fotove kane rene pre e hackerave shume aktore , kengetare dhe modele .
IMG_0346IMG_0347IMG_0194IMG_0290IMG_0292IMG_0294IMG_0315IMG_0316IMG_0583IMG_0584