Fotolajm/ Motra e Ences (Uindi) poston foto nga pishina ne snapchat

Filed under: Showbiz |

Këngëtarja Enca Haxhia së bashku me familjen e saj janë duke pushuar në Turqi.Enca ka publikuar shpesh foto provokuese duke ndezur netin. Gjatë ditës së sotme edhe motra e saj Uindi ka publikuar një foto në të cilën i bien në sy të pasmet.Në këtë foto nën ujë motra e këngëtares nuk duket dhe aq në formë por eshte natyrale dhe nuk pelqen photoshopin.