Hotels, Online Hotel Reservations, Cheap and Luxury Hotel Deals, Best Hotel Rates - booked.net

FOTO/ Nuk ndalet Niki! E zhveshur në videoklipin e ri

Filed under: Showbiz |
Hotels, Online Hotel Reservations, Cheap and Luxury Hotel Deals, Best Hotel Rates - booked.net


Ajo asnjëherë nuk ka pasur turp që të ekspozojë format e saj trupore bombastike. Dhe Nicki Minaj e ka bërë përsëri këtë në videon e re muzikore për Krippy Kush Remix të Farruko të premten.Reperja është shfaqur topless e mbështjellë vetëm me një ‘kosh’ të zi lërkure.