Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

(Foto) Modelja Ruse Iryna Ivanova zbret nga froni Kim Kardashian .

Filed under: Showbiz |

Emily Ratajkowski u shndërrua në një yll botëror pas shfaqi asetet e saj në këngën “Blurred Lines”.
Por tani është një tjetër “muzë” për videoklipet seksi, fama e së cilës po avancon me shpejtësi.Modelja Iryna Ivanova ka qenë ylli që ka shndritur më tepër në videoklipin e “I’m the One” një bashkëpunim mes Justin Bieber, Quavo, Chance the Rapper, Lil Wayne dhe DJ Khaled.Por ndërsa “I’m the One” rritet me shpejtësi në rankimin botëror, të njëjtin fat ka edhe imazhi i modeles Iryna Ivanova, fansat e së cilës kanë shkuar mbi 2,7 milionë në Instagram.