Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Foto/ Modelja ruse ‘e djeg’ në Kretë

Filed under: Showbiz |

Nina Serebrova nga Bjellorusia, modele e stilistit të famshëm, Phillipe Plein ishte me pushime në ishullin grek, Kretë. 23-vjeçarja brune ka postuar në instagram foto ku duket vërtet seksi dhe superjoshëse.