Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Foto/ Marina Vjollca fotografohet pa të brendshme në plazh

Filed under: Showbiz |

Marina dhe Getoari janë duke shijuar pushimet e verës në Itali. Ndërkohë Marina është herë pas here poston foto në Instagram. Mirëpo foto e fundit do t’ju lërë gojë hapur.

Moderatorja është fotografuar nga Geti e veshur me një kostum të kuq, e nxirë nga plazhi, flokët e lagur, por komentuesit kanë vënë re se ajo shfaqet pa mbathje duke e bërë edhe më provokuese këtë foto.