Foto/ Marina Vjollca fotografohet pa të brendshme në plazh

Filed under: Showbiz |
Hotels, Online Hotel Reservations, Cheap and Luxury Hotel Deals, Best Hotel Rates - booked.net

Marina dhe Getoari janë duke shijuar pushimet e verës në Itali. Ndërkohë Marina është herë pas here poston foto në Instagram. Mirëpo foto e fundit do t’ju lërë gojë hapur.

Moderatorja është fotografuar nga Geti e veshur me një kostum të kuq, e nxirë nga plazhi, flokët e lagur, por komentuesit kanë vënë re se ajo shfaqet pa mbathje duke e bërë edhe më provokuese këtë foto.