Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Foto/ Kendall Jenner pushime në Meksikë me motrën dhe të dashurin

Filed under: Showbiz |

Modelja dhe një prej anëtarëve më simpatike të familjes Kardashian-Jenner, Kendall Jenner, ka treguar format e saj perfekte gjatë pushimeve në Meksikë.Ajo është shfaqur me një kostum jeshil, duke bërë sërf dhe duke kaluar momente të bukura me të dashurin e saj Ben Simmons.Së bashku me ta edhe motra Khloe Kardashian shoqëruar me të dashurin e saj Tristan Thomson.Pas angazhimeve me modën 22-vjeçarja po kalon momente relaksuese në Cabo San Lucas.