Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Foto galeri/Cecilia Rodriguez nudo në male.

Filed under: Showbiz |

“Pak relaks për Chechu, një vend i mrekullueshëm”, shkruan Rodriguez duke u relaksuar disa orë në një spa në malet pranë Bressanone midis një banjoje në natyrë, një masazh dhe një pushim të vogël. Dhe para ka një peisazh të mahnitshëm . Ulur në shtrat zbulon kthesat e fizikut të mrekullueshëm të saj nudo. Në dush, me një rroba banje super të ngrëna, ajo zbulon kthesat e përsosura të të pasmeve. Shikoni kartolinat nga mali te Cecilia …