Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

FOTO/ ‘Fotot provokuese m’i bën djali’, rrëfimi i 52-vjeçares seksi

Filed under: Showbiz |

Modelja Elizabeth Hurley ka zbuluar se fotot e shumta provokuese që poston në Instagram ia bën djali i saj 15-vjeçar.52-vjeçarja, kohët e fundit ka postuar një foto ku shihet pa reçipeta dhe që shokoi 833 000 ndjekësit e saj në rrjetin social.