Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Foto/Aurela Hoxha na uron festat me bikini

Filed under: Showbiz |


Modelja e njohur, Aurela Hoxha, është një nga vajzat më seksi të Instagramit. Fotot e saj provokuese bëhen gjithmonë kryefjalë e mediave rozë dhe padyshim që seti i ri fotografik i Aurelës të lë pa fjalë.
Modelja ka ndarë disa nga fotot e reja me fansat në Instagram dhe duket tepër seksi teksa pozon vetëm me të brendshme.