Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

(Foto) 24 vjeçarja Jess Hayes nuk i le vend imagjinates me format e saj .

Filed under: Showbiz |

Aktorët e tanishëm të sezonit të fundit të Love Island po shohin se si yjet e tyre po rriten.
Pra, është e qartë për të kuptuar pse fituesja serioze Jess Hayes është e prirë për të mbajtur veten të rëndësishme dhe se ajo e bëri këtë kohëve të fundit gjatë një feste, ku tregoi linjat e bujshme, përgjatë plazhit.Modelja magjepsëse u shfaq në plazh në bikini pink, duke treguar gjoksin shpërthyes dhe të pasmet seksi.24 vjeçarja shfaqi linjat për tu pasur zili, duke ndezur imagjinatën.