Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Foto +18/ Ky është seti më i nxehtë që nuk keni parë së fundmi

Filed under: Showbiz |

Ajo nuk është e huaj për ekspozimin e tepërt të formave të sj trupore, duke e fituar famën nga pjesëmarrja në shoun Ex On The Beach.
Dhe Kayleigh Morris nuk la pothuajse asgjë për imagjinatën të martën, pasi ajo doli me një palë të brendshme femrash, ku dukej tepër sensuale.
29-vjeçarja zeshkane u paraqit shumë e nxehtë për kamerën, teksa kishte veshur sytjena të kuqe të shkurta, të formuar nga rripat dhe vetëm një panel dantelle që i mbulonin shumë pak të pasmet e saj.