Hotels, Online Hotel Reservations, Cheap and Luxury Hotel Deals, Best Hotel Rates - booked.net

Format vrasese te Demi Rose tronditin dhe Greqine .

Filed under: Showbiz |
Hotels, Online Hotel Reservations, Cheap and Luxury Hotel Deals, Best Hotel Rates - booked.net

Ish e dashura e Tyga-s, Demi Rose çdo ditë e më shumë po merr vëmendjen e mediave rozë me format e saj dhe jo më kot.Dy ditë më parë, ajo tregoi linjat e saj me bikini, por teksa është zhvendosur në ishullin e Santori në Greqi, Demi i ka befasuar ndjekësit e saj në rrjetet sociale pasi i ka hequr të gjitha.
Jo më kot atë e ndjekin 4.6 milionë persona në “Instagram”.