Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Fergie “shpërthen” në Rio

Filed under: Showbiz |

Fergie dhe Josh Duhamel njoftuan përfundimin e martesës së tyre ditën e enjte, por duket se këngëtarja e ka përballuar shumë mirë ndarjen.Të shtunën, 42-vjeçarja zhvilloi një koncert në Rio de Zhaneiro, ku mahniti publikun me performancën e saj.

Fergie dhe Duhamel publikuan një komunikatë ku thonin se janë ndarë me “dashuri dhe respekt”. Çifti kishte disa kohë që nuk shihej së bashku në publik dhe nuk dihet me saktësi se kur janë ndarë, por përvjetorin e 8 të martesës e festuan së bashku në muajin janar të këtij viti.