Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Emily Ratajkowski nje sirene deti …

Filed under: Showbiz |

Modelja 26-vjeçare Emily Ratajkowski është e njohur për të format e saj fizike dhe 13,6 milionë fansat e saj në Instagram e dinë mjaft mirë këtë.Modelja 26-vjeçare Emily Ratajkowski është e njohur për të format e saj fizike dhe 13,6 milionë fansat e saj në Instagram e dinë mjaft mirë këtë.Por një sërë postimesh të reja këtë të premte të modeles 26-vjeçare në Toskanë kanë risjellë në vëmendje format e saj të mahnitshme për dhe 13,6 milionë fansat.