Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

E zjarrta Zara, nxjerr të brendshmet në Milano

Filed under: Showbiz |

Ylli i pop-it suedez ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes fal bukurisë që zotëron.Dhe së fundmi, Zara Larrson shkëlqeu me një veshje të guximshme, në darkën e bamirësisë ‘amfAR’ gjatë javës së modës në Milano, Itali.Këngëtarja 20-vjeçare la pak për imagjinatën fal fustanit transparent që zbulonte format trupore të mbuluara nga një material me rreshta të zbukurimeve prej argjendi.Flokët e saj të bjonde u ndanë në njërën anë, me grim vezullues dhe aksesorë shkëlqyes.