Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

E përzunë si modele nga pesha, ja si i përgjigjet ajo sot

Filed under: Showbiz |

Iskra Lawrence refuzon me çdo kusht që të përdorë photoshop-in për të fshehur celulitin apo kofshët e gjera, pasi ajo ndihet e lumtur dhe e kënaqur me trupin e saj.Pasi e përzunë nga agjencia, ajo luftoi shumë që të kishte një trup më të mirë.Rrjetet sociale e ndihmuan shumë duke ia shfaqur bukurinë që ajo ka, madje edhe për trupin në formë, ndërsa sot, ajo është e famshme si modele për një masë më të madhe.
Kështu ajo edhe i vërtetoi agjencisë së saj të vjetër që ishte gabim, ndërsa është shprehur: “Kam shumë vetëbesim dhe ndihem e shkëlqyer”.