Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Dorina Mema terbon instagramin me fotot qe poston.

Filed under: Showbiz |

Modelja e fitness-it dhe fituesja e “Dancing With The Stars” Dorina Mema vazhdimisht poston foto ne instagram ku tregon format e saja seksi fale kohes qe i kushton palestres dhe fitness ajo eshte dhe mamaja e nje vajze 15 vjecare.Dorina Mema u be e njohur per publikun kur para disa viteve bente nje emision ne A1 Report – Goodmorning Fitness