Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Demi Rose xhiro me qenin, e (zh)veshur me rrjetë

Filed under: Showbiz |

Demi Rose njihet për format e saj “shpërthyese”, dhe as këtë herë nuk ka nguruar t’i nxjerrë ato në pah.
Modelja 23 vjeçare është shfaqur më seksi se kurrë, teksa me një veshje disi të çuditshme, e cila i nxirrte në pah asetet është fotografuar duke shëtitur me qenin.Ylli i Instagramit është prej ditësh në Ibiza, një prej destinacioneve të saj të preferuara.