Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Demi Rose “shpërthyese” në Londër (FOTO)

Filed under: Showbiz |

Demi Rose nuk di të ndalet. Kudo që shkon, modelja 23 vjeçare, ish-e dashura e reperit Tyga, di si të tërheqë vëmendjen.Këtë herë, bukuroshja britanike ka “çmendur” Londrën.E veshur me një bluze dhe një fund të ngushtë me lidhëse, Demi është shfaqur tepër shpërthyese e seksi në një foto të publikuar në llogarinë e saj në Instagram.