Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Del filmi me historinë e jetës se reperit 2PAC

Filed under: Showbiz |

3f05c82400000578-0-image-m-35_1491534729943-634x356“All Eyez on You” është filmi më i fundit ku do të tregohet historia e jetës së reperitamerikan 2PAC. Në rolin kryesor të tij do të jetë Demetrius Shipp, i cili ka një ngjashmëri të madhe me reperin që para 2 dekadash.“Ti duhet t’i përkushtohesh shumë dickaje. Duhet të jetosh për dicka, dhe të jesh gati të japësh jetën për të,” – është thënia e tij me të cilin nis filmi.Trailer-i i klipit tashmë është publikuar, aty duket se do të tregohen të gjitha gjërat rreth jetës së tij, duke nisur nga momenti që nisi të bënte karrierë, deri në ditën që u vra.