Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Burri në shtëpi, pushime me shokun!

Filed under: Showbiz |


Ajo është duke shijuar një nga verat më të bukura në jetën e saj.
Ajo është duke shijuar një nga verat më të bukura në jetën e saj.Këtë, bukuroshja Emily Ratajkowski e ka vërtetuar edhe njëherë teksa është fotografuar duke festuar me disa miq në një jaht luksoz në Sardenjë.
Modelja 27 vjeçare, duket se e ka harruar për pak momente Sebastian Bear-McClard, me të cilin lidhi kurorë në shkurt të këtij viti, pasi është parë tepër e lumtur në shoqërinë e kolegut dhe mikut të saj Jordan Barrett.

Emily u sigurua që gjithashtu të “ngrinte” temperaturat ndërkohë që ka ekspozuar trupin mahnitës e veshur me bikini me pika.