Hotels, Online Hotel Reservations, Cheap and Luxury Hotel Deals, Best Hotel Rates - booked.net

Britney Spears na prezanton të dashurin muskuloz 23-vjeҫ

Filed under: Showbiz |
Hotels, Online Hotel Reservations, Cheap and Luxury Hotel Deals, Best Hotel Rates - booked.net

Vetëm pak ditë më parë është zbuluar se këngëtarja e famshme Britney Spears është fejuar me 23-vjeҫarin Sam Asghari.Fejesa e tyre u zbulua “aksidentalisht”, pasi këngëtarja u kap nga paparazzi në një plazh në Hawai dhe u dallua unaza e fejesës.Pasi ajo kishte mbajtur gjithҫka të fshehtë, tanimë nuk ka nguruar të prezantojë publikisht të dashurin e saj 23-vjeҫ, plotë 13 vite më të vogël se ajo.