Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Bianca Elouise sexy në plazhet e Miamit.

Filed under: Showbiz |

Ajo është dizenjatorja e Gold Coast bikini për të cilën po flasin të gjithë.
Modelja Bianca Elouise po kalon disa momente relaksi në plazhet e Miamit.26- vjeçarja e veshur me linjën e saj të rrobave të banjos dukej mjaft në formë.Ajo është parë dhe fotografuar në shoqërinë e një personi misterioz i cili i vendos dorën tek të pasmet.