Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Bella Thorne provokon serisht , foto nudo nga vaska .

Filed under: Showbiz |

Aktorja dhe modelja e famshme Bella Thorne shpeshherë shfaqet me një stil ndryshe, ndonjëherë në të veshur e ndonjëherë në fotot kontroverse që poston në rrjete sociale.Këtë herë 19-vjeçarja ka postuar në profilin e saj në “Twitter” një foto ku shfaqet krejtësisht e zhveshur, e zhytur në ujë blu brenda një vaske.Ngjyrat në këtë foto bien në kontrast me njëra-tjetrën duke nxjerrë në pah flokët dhe buzët e saj të kuqe.