Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Bebe Rexha u kërkoi bashkëpunim, vajzat e famshme shqiptare i kthejnë përgjigjen epike!

Filed under: Showbiz |


Kërkesa e Bebe Rexhës bëri bujë mëngjesin e sotëm, pasi këngëtarja kërkoi një bashkëpunim me bashkatdhetaret e saj, Rita Ora, Dua Lipa, dhe Ava Max.Nuk vonoi shumë dhe Dua Lipa i ka kthyer përgjigjen epike.Nëpërmjet një postimi në Twitter, ajo i ka shkruar: Hajde shqipe!Kjo do të thotë se Dua është super dakord që të bëjë një këngë me Ava-n, Bebe-n dhe madje edhe Rita Orën, edhe pse me këtë të fundit kanë pasur shpesh herë mosmarrëveshje.Kërkesës i është bashkuar edhe Ava Max e cila ka komentuar: “Një ‘Lady Marmalade’ e re”!