Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Bebe Rexha ia kalon Kim-it,ne foton e fundit tregon format .

Filed under: Showbiz |

Bebe Rexha duket tejet seksi.Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha së fundmi ka ‘çmendur’ publikun me pozën e saj, Në një foto të postuar në Instagram ajo duket tejet joshëse e veshur shkurt dhe ajo çfarë po bie në sy pos gjoksit janë vithet bombastike.Bebe Rexha pranë postimit ka ftuar ndjekësit ta ndjekin performancën e saj për ‘VS’.Këngëtarja shqiptare madje po konsiderohet si konkurrente e fortë e Kim Kardashianit sa i përket aseteve.Gjatë ditës së sotme ishte grimeri i Kim ai i cili e ka publikuar një video duke e grimuar Beben në të cilën ajo dukej po ashtu seksi.